Aktualności

Pielgrzymka do Rzymu 6-13.07.2015! Sanktuarium Matki Bożej Łąkowskiej. Kącik dla dzieci - roraty 2012. Kącik dla dzieci - roraty 2013. Biblioteka parafialna - BLOG! Pn-pt 8.45-18.00. Poniżej można obejrzeć zwiastuny filmów, które zobaczymy w ramach kina letniego w naszym mieście. 27072015 r. poniedziałek. Film ze zwrotami akcji, trzymający w napięciu, ale też okraszony humorem. Film wstrząśnie emocjami i rzuci wyzwanie każdemu sercu - aby było. bohaterem! 28072015 r. wtorek. Powrót do rodziny .

OVERVIEW

The domain parafia-nml.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have examined twenty pages within the web page parafia-nml.pl and found three websites referring to parafia-nml.pl.

PARAFIA-NML.PL TRAFFIC

The domain parafia-nml.pl is seeing fluctuating levels of traffic in the past the year.
Traffic for parafia-nml.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-nml.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-nml.pl

Parafia św. Tomasza - Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto n. Drwęcą

NOWA STRONA NASZEJ PARAFII! Od 1 września 2012 roku została uruchomiona nowa strona naszej parafii. Zachęcamy do częstych odwiedzin! ODPUST MATKI BOŻEJ ŁĄKOWSKIEJ. W Maryjnej Bazylice Mniejszej w Nowym Mieście Lubawskim.

WHAT DOES PARAFIA-NML.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-nml.pl Mobile Screenshot of parafia-nml.pl Tablet Screenshot of parafia-nml.pl

PARAFIA-NML.PL SERVER

I found that a lone root page on parafia-nml.pl took seven hundred and fifty-eight milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
193.218.152.120

We identified that parafia-nml.pl is operating the WisePanel Web Server os.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following in the web page, "Kącik dla dzieci - roraty 2012." We analyzed that the web site stated " Kącik dla dzieci - roraty 2013." It also stated " Biblioteka parafialna - BLOG! Pn-pt 8. Poniżej można obejrzeć zwiastuny filmów, które zobaczymy w ramach kina letniego w naszym mieście. Film ze zwrotami akcji, trzymający w napięciu, ale też okraszony humorem. Film wstrząśnie emocjami i rzuci wyzwanie każdemu sercu - aby było."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

STRONA GŁÓWNA - Sanktuarium PŁOKI

Które są przedstawiane w modlitwie różańcowej. W dniu modlitw o beatyfikację Sługi Bożego. Ogłoszenia 16 sierpnia 2015 r. 00, w Czyżówce o godz. Plakat do pobrania w formacie jpg - tutaj. Program w wersji pdf - TUTAJ.

A Communicators Diary

Views on communication, marketing, knowledge management and conservation. Tuesday, 31 March 2015. How to make your video meetings effective. Do a dry run with the ICT people to ensure there are no technical problems.

Kamppailuseura Sankukai ry Turku

Sankukai ry - Kamppailulajeja vuodesta 1979. Sankukai ry on vuonna 1979 perustettu kamppailulajiseura, jossa harjoitellaan muun muassa Karatea, Ju-Jutsua, Vapaaottelua, Lukkopainia, Potkunyrkkeilyä ja Freestyle Combatia. Seurassamme on omat ryhmät miehille, naisille ja lapsille, sekä kuntoilijoille. Olemme jäsenenä Suomen karateliitossa ja Suomen vapaaotteluliitossa. Katso uudet peruskurssimme tästä! Löydät seuran Facebook-sivuilta ajankohtaisia kuvia ja tiedotteita! Akselintie 5C, 20200 Turku.

Sincerity touched my heart.

Let me entertain you with my nonsense. and please tag before you leave. Please note that this is MY. Used to be from de la salle school. Better results for sec 3.